Кондитерський соняшник СПК. Врожайний сорт СПК 35ц/га. Насіння соняшника сорт СПК 90 днів. 1 репродукція

Крупноплодний сорт соняшнику СПК дає гарні показники по якісним та врожайні по всій териротії України.
Насіння оброблене протруйником та представлене в трьох фракціях 3,8 + / 4,0 + / 4,2+.
Перша репродукція.
Врожай 2021 року. Зафасоване у паперові мішкі по 10кг та 20кг.


 ТОП ПРОДАЖ У СВОЄМУ СЕГМЕНТІ ТОВАРІВ НА ПРОТЯЗІ ОСТАННІХ РОКІВ.


Кондитерський соняшник СПК
Середньостиглий і великоплідний сорт кондитерського напряму
Період сходи - фізіологічна стиглість 91 добу
Урожайність насіння до 3,5 т / га
Олійність насіння 42%
Висота рослини 210 см
Кращий медонос серед усіх відомих сортів і гібридів соняшнику Перед посівом вимагає обов'язкового протруювання насіння захисними композиціями проти комплексу хвороб і шкідників
Маса 1000 сім'янок до 150 г формується при густоті стояння до 30 тис. / Га
Рекомендується густота стояння рослин до збирання 28-30 тис. / Га

Для отримання високих врожаїв та хороших показників рекомендуємо внесення по листу біостимулятора росту Регоплант в нормі 50мл / га для зняття стресу після гербіцидної обробки, через 7-10 днів. Завдяки листової обробці препаратом Регоплант рослина буде виділяти в рази більше пилку і генетично виробить потенціал на 99%, якість і кількість зросте на 20-35%.
Також у баковій суміші з пестицидами рекомендовано добавляти біостимулятор росту Регоплант в нормі 50 мл на гектар, для зняття стрессу, адаптації ріпака та соняшника, використання генетичного потенціалу на 99%.

Властивості соняшнику важко переоцінити. Він покращує травлення, зменшує холестеринові бляшки, допомагає при захворюваннях печінки. Ядра насіння містять до 30% білка, з яких третина - незамінні амінокислоти. У соняшнику високий вміст заліза, калію, цинку, тіаміну, вітаміну Е, поліненасичених жирів.


"До посівного матеріалу клієнт завжди може проконсультуватися і придбати, також Стимулятори Росту, Мікродобрива, Гумат Калію, Гумат Калію Натрію, Антистресанти, Монохелати Бор / Цинк / Мідь / Сіра / Фосфор / Магній ".  
Компаній виробників: Реаком, Ярило, Лайф Біохем, Агробіотех, Мінераліс. Подробнее: https:///p1523375858-konditerskij-sonyashnik-spk.html

Авторизация

Похожие объявления